29 December 2009

Yılbaşı fırsatları

Yeni yıla girmeye hazırlandığımız 2009’un son günlerinde Korupark keyifli alışverişlere ve renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor…


Çark dönmeye; Korupark ziyaretçileri kazanmaya devam ediyor…

Korupark Alışveriş Merkezi’nde Çarkışans dönmeye, ziyaretçilerine kazandırmaya devam ediyor. Yeni yıl alışverişlerini Korupark mağazalarından yapan, minimum 75 TL’lik fiş yada faturasını kampanya masasına getiren müşterilerin katılım hakkı kazandığı kampanyaya katılım için son gün 30 ARALIK. Kampanyaya katılarak çarkı döndürmeye hak kazanan Korupark ziyaretçileri yüz binlerce liralık hediye çeklerinden, yeme içme kuponlarından, sinema biletlerinden ve sürpriz hediyelerden kazanma şansı yakalıyor.


BOYNER
31 Aralık’a kadar işaretli ürünlerde %50’ye varan indirimler üzerinden her 250 TL’ye 50 TL Hediye! Üstelik +4 taksit ve Şubat’a erteleme fırsatı.SABRİ ÖZEL
Sabri Özel’de 40. yıl coşkusu devam ediyor. Alıştığınız kalite %50’ye varan indirimlerle sizi bekliyor.

MUDO
%50’lere varan büyük kış fırsatı devam ediyor.

İPEKYOL TWIST
Tüm ürünlerde etiket yarısı…

DIVARESE

2 Ocak tarihine kadar Fısh Card'lıalar özel tüm rüünlerde %50 indirim

DKNY JEANS
%50’ye varan indirim fırsatı sizi bekliyor.

PARK BRAVO
Park Bravo, göz alıcı bir yılbaşı koleksiyonuyla sizi ışıltılı bir geceye hazırlıyor. Üstelik %50’ye varan indirim fırsatı ile.

MANGO
Ünlü İspanyol bayan giyim markası Mango Korupark mağazasında %70'e varan indirim fırsatı devam ediyor.

MARKS&SPENCER

200 TL alışverişe 75 TL hediye çeki kazanma fırsatı MARKS&SPENCER Korupark mağazasında sizleri bekliyor.

TWIGY
Kardan adam, Noel Baba ve Geyik terlikleriyle kalıcı, ekonomik ve eğlenceli yeni yıl armağanı siz ve sevdikleriniz için çok özel… Üstelik herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerin fiyatları ise sadece 25- 29.90 TL.

LC WAIKIKI
Türkiye’nin lider hazır giyim markası LC Waikiki’de kırmızı etiketli ürünlerde %50’ye varan indirim.

KOTON
%50’ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.


BERNARDO
Bernardo, yemek ve çatal kaşık takımlarındaki özel indirimlere ek olarak ‘Birlikte alın, kazanın’ kampanyası ile yemek takımı ve çatal bıçak takımını bir arada alan herkese 200 TL hediye çeki veriyor.


LA SENZA


Bu kış ısınmaya mı ihtiyacınız var? La Senza’nın sımsıcak ve yumuşacık pijamaları, yıl boyunca içinizi ısıtmaya hazır! Eğlenceli desenler ve fırfırlı detaylarıyla, koleksiyon ile uyumlu sütyen ve külotlar da stilinizi tamamlayacak.


PIRLANT
Yeni yılda sevdiklerinize güzel bir saat almak isterseniz Korupark Pırlant Mağazası sizleri bekliyor.

No comments:

Post a Comment